O nás

Společnost byla založena v roce 2006 a stala se stabilním a dlouholetým partnerem významné tuzemské stavební firmy Stavitelství DE a.s., specializující se na dodávku kompletních monolitických konstrukcí na území celé České republiky pro největší tuzemské zákazníky. Jednatel společnosti Firestav s.r.o. Ing. Roman Mrvečka zajišťoval kompletní technické vedení na přidělených zakázkách jako hlavní stavbyvedoucí - manažer projektu.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a zájem o naši společnost a chtěli bychom Vás ubezpečit o tom, že Firestav s.r.o. je spolehlivou a důvěryhodnou stavební firmou, která je vždy připravena naplnit Vaše očekávání.

Proč stavební firma Firestav?

Vysoká odbornost

Naše společnost si zakládá na vysoké odbornosti našich pracovníků, kteří jsou profesionály v oblasti monolitických skeletů a stavebnictví.

Komplexní služby

Jsme odborníky na monolitické skelety a komplexní dodávku hrubé stavby se zkušenostmi na desítkách projektů po celé ČR, zejména v Praze.

Stabilita

Společnost Firestav působí na trhu již od roku 2006, kdy se stala dlouholetým partnerem významné tuzemské stavební firmy Stavitelství DE a.s.

Office park Kavčí hory

Objednatel díla: Hochtief VSB a.s.

BD Trianon

Objednatel díla: CSI Saman s.r.o.

Bytový dům Pitkovice

Objednatel díla: Pozemstav Prostějov a.s.

Bytový dům Střížkov

Objednatel díla: Haspol Duo s.r.o.

Více referencí

Partneři